vip-brands.pl

Blog tematyczny o modzie i urodzie

Uroda

Modne usta w tym sezonie? Postaw na te kilka wariantów!

Modne usta w tym sezonie? Postaw na te kilka wariantów!

Usta to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości i element twarzy, na który często zwraca się szczególna uwagę. To na nich spoczywa wzrok mężczyzn, a także kobiet, które od ciekawie zaakcentowanych ust oczekują czegoś więcej niż tylko standardowego makijażu. W jaki sposób odnaleźć się w najnowszych trendach makijażowych tego sezonu? Jak pomalować usta, by nie tylko czuć się w nich kobieco, ale i wyzywająco? Oto najlepsze z propozycji makijażowych dla każdej kobiety!

Usta i trendy – o tych kilku wariantach makijażu pamiętaj!

Chcesz wykonać modny makijaż ust, ale nie wiesz, po jakie produkty sięgnąć? Już spieszymy z podpowiedzią i pomocnym instruktażem, dzięki któremu każdy makijaż będzie się prezentował niepowtarzalnie.

Jednym z modnych wariantów makijażu ust jest matowa szminka w mocniejszym kolorze. Taki makijaż ust zawsze wykonaj w duecie z tym samym kolorem kredki, by był nie tylko perfekcyjny, ale również trwały. Makijaż ust ze szminką w macie zaprezentuje się świetnie przy okazji przygotowywania makijażu wieczorowego lub na inną specjalną okazję. W formie codziennego makijażu lepiej zastosować szminkę w lekkim różu lub naturalny, matowy błyszczyk, który tylko podkreśli makijaż dzienny.

Wiele różnorodnych kolorów szminek dostępnych w ofercie sklepów kosmetycznych sprawia, że każda z pań może użyć w swoim makijażu taki kolor, który będzie indywidualnym ucieleśnieniem ich preferencji oraz zainteresowań. Przeglądając wszystkie modne trendy na pewno znajdziesz w nich coś, dla siebie.

Trendy to nie wszystko – o czym jeszcze trzeba pamiętać, wykonując makijaż ust?

Przede wszystkim zwróć uwagę na drobiazgowość. Makijaż ust musi być wykonany z dbałością o szczegóły i zawsze tak, by idealnie podkreślał naturalny kontur ust. Dzięki temu, że dołożysz wszelkich starań, by był on wykonany profesjonalnie, będzie zdecydowanie bardziej trwały, jak również perfekcyjny.

Właścicielki małych ust mogą wykonać kilka przydatnych trików np. obrysować usta nieco poza linią lub umieścić przy górnej wardze rozjaśniacz. Wówczas po zastosowaniu takich prostych zasad usta wydadzą się pełniejsze, wypukłe i bardziej ponętne.

To jeszcze nie wszystko. W modnym trendzie makijażowym zwraca się również uwagę na to, że praktycznie każdy kolor szminki odpowiada dzisiejszym trendom. Śmiało można sięgać po pomadki w klasycznej czerwieni, czy w różu. Bardzo dobrze wkomponują się także w makijaż brązy, czy burgundy.

Kolor pomadki zawsze dopasuj do swojej urody i okazji, a dopiero później do panujących trendów, by nie stracić indywidualnego uroku.

Porada stylisty: wykonujesz mocny i wyrazisty makijaż oczu? Zrezygnuj wówczas z równie mocnego makijażu ust. Efekt może być bowiem zdecydowanie przerysowany.

Chcesz osiągnąć efekt makijażu naturalnego? Obrysuj delikatnie linię ust i zastosuj na nie naturalną szminkę. Efekt będzie nie tylko bardzo naturalny, ale przede wszystkim delikatny.

Jak widzisz wariantów na świetnie wykonany makijaż ust masz wiele. Wybierz opcję dla siebie i ciesz się kobiecym makijażem z ustami w roli głównej.

Udostępnij